Spotkanie Delegatury Sudeckiej
W niedzielę 23 listopada 2014 roku w siedzibie Oddziału PTTK Wrocław Fabryczna miało miejsce pierwsze w tej kadencji spotkanie członków Delegatury Sudeckiej Komisji Turystyki Górskiej Zarządu Głównego PTTK
Czytaj dalej →






















