Kolejowa rewolucja na Dolnym Śląsku. Pociągi wracają do Karpacza!
Karpacz ponownie znalazł się na kolejowej mapie Polski. W obecności licznie zgromadzonych mieszkańców, samorządowców i przedstawicieli kolei, w piątek 13 czerwca br. zorganizowano pierwszy, oficjalny przejazd po zrewitalizowanej linii. Do … Czytaj dalej →






























