Na szlaku Drogi Sudeckiej św. Jakuba
Już po raz trzynasty, w dniu 6 maja, liczna grupa sympatyków lubańskiego Klubu Przyjaciół „CAMINO” wraz ze swoim przewodnikiem ks. Markiem Kurzawą oraz towarzyszącym nam po raz pierwszy ks. Józefem Olechowskim wyruszyło na pielgrzymi szlak św. Jakuba.
Czytaj dalej →




























