Mikołaje opanowali pałac we Wleniu
Od piątku do niedzieli (08-10.12.2017 r.) w pałacu we Wleniu zaroiło się od Mikołajów. To członkowie Dolnośląskiego Towarzystwa Miłośników Zabytków zjechali na kolejny zlot. Tym razem było to spotkanie mikołajkowo-wigilijne. … Czytaj dalej →






























