Rozpoczęcie sezonu rowerowego w Karkonoszach
30 maja 2015 r. Z okazji rozpoczęcia dwunastego już sezonu karkonoskich cyklobusów zapraszamy wszystkich miłośników rowerów i Karkonoszy na rozpoczęcie sezonu rowerowego. Podobnie jak w poprzednich latach początek sezonu uczcimy długim zjazdem, w przyjemny sposób rozciągając sobie rozleniwione po zimie mięśnie (radzimy przygotować się też na odcinki pod górę – w końcu jesteśmy w Karkonoszach, nie uda nam się więc uniknąć wzniesień). Tym razem pojedziemy cyklobusem z Vrchlabí do Jańskich Łaźni, kolejką linową na Černą horę, a następnie już na rowerze aż do Strážnégo i z powrotem do Vrchlabí.
Chętnych do wspólnej przejażdżki prosimy o zgłaszanie się TU najpóźniej do 22 maja 2015 r. Zgłoszonym zarezerwujemy miejsce w cyklobusie.
Red.
