Przewodnicy sudeccy w ogrodzie japońskim „Siruwia”
W poniedziałek 20 maja 2019 roku przewodnicy sudeccy z Koła przy Oddziale PTTK „Sudety Zachodnie” w Jeleniej Górze zostali zaproszeni na spotkanie szkoleniowe do ogrodu japońskiego „Siruwia”. Właściciele i twórcy … Czytaj dalej →






























