Nartostrada „Śnieżynka” udostępniona dla narciarzy
Z uwagi na bardzo niekorzystne warunki pogodowe panujące tej zimy, dzięki staraniom dzierżawcy terenu – Spółki Sudety Lift, została w końcu – 15 lutego, uruchomiona pierwsza nartostrada na terenie Karkonoskiego Parku Narodowego w kompleksie narciarskim Szrenica. Więcej informacji na stronie internetowej http://www.sudetylift.com.pl/
Życzymy miłego pobytu w Karkonoszach i prosimy o bezpieczne korzystanie z terenu udostępnionego dla narciarstwa zjazdowego oraz respektowanie zasad obowiązujących na terenie parku narodowego.
KPN

