Marszobieg z Flinsem po zdrowie
19.07. – Marszobieg z Flinsem po zdrowie – wycieczka nr 19
Osoby, które lubią wędrować, zapraszamy 19.07.2014 r. o godz. 10.30 na parking nad szkołą, skąd wyruszy Marszobieg z Flinsem po Zdrowie wycieczka 19, której przebieg przedstawia się następująco: Świeradów-Zdrój – droga leśna – Tarczowa (570 m) – Czerniawa – Zdrój – kościół Podwyższenia Krzyża Św. – Pobiedna – Czarna Aleja – szlak czerwony – Wolimierz – kościół Wniebowzięcia NMP – Giebułtów – kościół św. Michała Archanioła – stadion Mirsk (ok. 12 km) udział w XVI Gali Folkloru
Powrót:
stadion Mirsk – szlak żółty – Kamień – Wyrwak – schronisko w Kamieniu – Krobica – Świeradów-Zdrój (ok. 10 km)
Jeżeli czas pozwoli, to w planie jest zwiedzanie wieży ciśnień w Mirsku.
www.swieradowzdroj.pl
