Otwarte szlaki po sezonie zimowym
Informujemy, że dzisiaj, tj. 11 maja 2015 r., zostały otwarte po sezonie zimowym odcinki szlaków:
– czerwonego od Schroniska Nad Łomniczką przez Kocioł Łomniczki do Śląskiego Domu,
– żółtego przez Biały Jar
oraz
– Droga Jubileuszowa na Śnieżkę, od Śląskiego Domu do zejścia szlaku na Kowarski Grzbiet.
Życzymy miłego wędrowania.
KPN
