Przyroda Polski oczyma śląskich fotografów
Zapraszamy do Szklarskiej Poręby na wystawę najlepszych zdjęć polskiej przyrody wykonanych przez śląskich fotografów.
Wystawa „Fotografia dzikiej przyrody 2015” już za nami, ale nasza współpraca z Agencją Zegart trwa nadal. Dzięki temu do dyspozycji naszych gości jest kolejna ekspozycja fotografii przyrodniczej.
Autorami zdjęć są artyści – fotograficy ze Związku Polskich Fotografów Przyrody Okręgu Śląskiego.
Wystawa warta obejrzenia, można ją oglądać codziennie z wyjątkiem poniedziałków w godzinach 9.00 – 17.00 w Karkonoskim Centrum Edukacji Ekologicznej w Szklarskiej Porębie.
Naprawdę warto!
KPN

