HomeGóryCZAK 2022 na ziemi jeleniogórskiej

Komentarze

CZAK 2022 na ziemi jeleniogórskiej — 4 komentarze

  1. CZAK’22 pozostanie w pamięci uczestników.Moze będą lepsze ale 50.taki jedyny.I organizatorzy już w historii imprezy zapisani.Osobiscie więcej spodziewałam się… mało brakowało a w pełni satysfakcja i rezultat pobytu dopisany do życiorysu byłby.Zawiedli ludzie,ich ograniczenia , mentalność,nawyki.Nie kazdy rodzi się geniuszem.

  2. CZAK’22 odbył się,pozostanie w pamięci uczestników ,w dużej części nowych osób i doświadczonych (ponad 70 lat)organizatorów.Wiecej spodziewałam się po 50. ale było tak,jak udało się mimo uwarunkowań.I prawie wszystkie swoje cele pobytu w Dolnośląskim zrealizowałam.Zawiedli ludzie.Nie wszyscy rodzą się geniuszami ani zrozumieć wymagań klienta wymagającego, odbiorcy wytrawnego, wysokokwalifikowanego nie potrafią wtedy… Gdzie za rok?

  3. Co oznacza skrót CZAK? Cały czas używa się nazwy Centralny Zlot Krajoznawców. Co oznacza w skrócie litera “A”? Brałem udział w XI CZAK na Ziemi Sieradzkiej. Wówczas mówiło się i pisało Centralny Zlot Aktywu Krajoznawczego. Czyżby źle się kojarzyło i dlatego unikamy tego wyrazu? Wówczas reprezentowali województwo jeleniogórskie kol.Teofil Ligenza vel Ozimek, Zdzisław Gasz, Antonina Sobierajska, Aleksander Sobierajski i Marek Bergtraum. Pozostały piękne wspomnienia.